Агрономія

На ринку зросла кількість NPK українського виробництва

Компанія «Тетра-Агро» розширила асортимент та збільшила потужності для виробництва українських комплексних мінеральних добрив. Відтепер у лінійці міндобрива «Нітроамофоска-М» є NPK з різним вмістом та співвідношенням елементів мінерального живлення (азоту, фосфору та калію).

Про це повідомляє прес-служба компанії.

 «Донедавна нашим флагманським продуктом була Нітроамофоска-М NPK 9:18:22, яке спеціально розроблене для ґрунтів з підвищеною кислотністю, – розповідає директор компанії Сергій Прокопенко. – Торік наша команда розробила та випустила на ринок NPK 8:20:25, особливість якого в тому, що воно містить три форми фосфору: розчинний у мінеральних кислотах, нейтральному розчині цитрату амонію та у воді».

За його словами, це добриво підходить вже для різних типів ґрунтів. Завдяки цьому ми значно розширили географію діяльності.

Тепер «Нітроамофоска-М» поповнилася ще трьома формулами: NPK 15:15:15, NPK 7:17:21, NPK 16:16:16.

Зазначимо, компанія плідно співпрацює з Львівським національним аграрним університетом, де в лабораторних умовах перевіряють якість та ефективність добрив.

Нагадаємо, температура повітря впливає на темпи надходження елементів живлення в рослини. Раніше повідомлялося, як змінилося співвідношення «фосфор-калій» у складі добрив для підживлення ріпаку озимого.