Агрономія

Комплексне міндобриво від «ТЕТРА-АГРО» гарантує високий урожай, – досвід аграріїв

Комплексне міндобриво від «ТЕТРА-АГРО» гарантує високий урожай, – досвід аграріїв

В ефективності універсального комплексного міндобрива «Нітроамофоска-М» від вітчизняного виробника «ТЕТРА-АГРО» переконалися сотні українських аграрії. Зокрема в агрофірмі «Дзвони» його застосовують вже кілька років поспіль і отримують гарний урожай. Важливо, що придбати добриво можна за ціною виробника.

Перевагою «Нітроамофоски-М» є її універсальність. В одній її гранулі містяться одразу всі необхідні елементи живлення рослини.

«Місцями в нас попадаються кислі ґрунти, а в «Нітроамофоску-М», крім основних елементів (азоту, калію й фосфору), входить 20% кальцію, а це дуже важливо для засвоєння рослинами фосфору», – розповів директор «Агрофірми «Дзвони»» Зіновій Максимишин.

Крім того, це добриво підходить під різні сільськогосподарські культури, а саме під озимі та ярі зернові (пшениця, ячмінь), під соняшник, сою, овочеві культури – як от картоплю, моркву, цибулю, тощо.

Переваги «Нітроамофоски-М»:

  • забезпечує повноцінне живлення рослини азотом, фосфором, калієм та мікроелементами;
  • нейтралізує рівень кислотності, чим покращує ріст та розвиток рослини;
  • підходить під усі сільськогосподарські культури;
  • покращує вуглецеве живлення кореневої системи рослини;
  • добриво має високий ступінь дії;
  • збільшує врожайність на 30-70%;

— його ефективність підтверджена численними науковими дослідженнями.

Довідка

Нітроамофоска-М — високоефективне комплексне мінеральне добриво від української агрокомпанії “Тетра-Агро”. Нітроасофоска-М використовується для широкого спектру сільськогосподарських культур. Хімічний склад містить всі необхідні елементи для активного росту та розвитку рослин – азот, фосфор, калій, мезоелементи: S, Ca, Mg, а також мікроелементи: Fe, Zn, Mn, Cu, B та інші. Випускається тільки в гранульованому вигляді, оскільки гранульовані добрива мають свої переваги: менше злежуються й краще розсіваються.