Агрономія

На півдні України заморозки пошкодили посіви ячменю

На півдні України заморозки пошкодили посіви ячменю

В Україні на окремих площах південних областей відзначалося ушкодження листя озимого ячменю та озимої пшениці внаслідок низьких температур у другій декаді березня і ураження рослин хворобами. Також на півдні відзначено пошкодження сходів ярого ячменю заморозками.

Про це з посиланням на дані Укргідрометеоцентру, повідомляє «Інфоіндустрія»

У озимого ріпаку тривало формування листової розетки і ріст стебла, в південних областях відзначалася поява суцвіть. Стан посівів переважно добрий і задовільний.

Озимі (жито, ячмінь, пшениця) в кінці декади відновили вегетацію по всій території України. Посіви озимих перебували в фазах сходів, третього листа, кущіння, утворення вузлових коренів, на окремих площах Закарпатської та південних областей відмічалося утворення нижнього вузла соломини. Висота рослин у фазі кущіння становила від 6 до 26 см, густота — від 390 до 880, стебел на кращих посівах — до 995-1530 стебел на 1 м2.

Стан рослин переважно задовільний і хороший, на окремих площах західних областей — незадовільний внаслідок несприятливих умов восени і взимку.

Протягом декади тривав посів ярого ячменю, ярої пшениці та вівса. На раніше засіяних площах спостерігалося проростання зерна, сходи і третій лист.

У південних областях відзначено пошкодження сходів ярого ячменю заморозками.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!