Агрономія

На Львівщині відкрито перший кооператив у рамках проекту «500 успішних сімейних господарств»

На Львівщині відкрито перший кооператив у рамках проекту «500 успішних сімейних господарств»

У селі Крехів Жовківського району (Львівська область) відкрився кооператив «Агросвіт». Кооператив працюватиме у рамках проекту «500 успішних сімейних господарств», який реалізовують у Львівській області з початку 2016 року. Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадмінстрації.

«Вкладені у ці паї майже 100 тисяч гривень мають окупитися, і вже восени люди зможуть отримати вдесятеро більше і переконатися, що і в Україні можна достатньо заробляти», ‒  наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка

Учасники кооперативу «Агросвіт» – мешканці села Крехів. Вони розпочинають посів моркви на 10 га та планують осінню посадку малини на площі 20 га.

У рамках проекту «500 успішних сімейних господарств» уже зареєстровано шість кооперативів. Ще чотири кооперативи проходять реєстрацію.

Очікується, що цього року членами кооперативів стануть 190 учасників, які оброблятимуть понад 240 га землі.

Довідка

Проект «500 успішних сімейних господарств» має на меті розвиток сільських господарств Львівщини.

До проекту можуть долучитися усі бажаючі, хто володіє земельним паєм. Власники наділів об’єднуватимуться у кооперативи, які своєю чергою укладатимуть угоди із підприємствами-замовниками вирощеної продукції.

Термін дії проекту – три роки. Протягом цього часу для ведення господарства планують залучити близько 1000 га землі, зокрема, 200 га – у перший рік.

Проект реалізується за ініціативи Львівської ОДА та департаменту агропромислового розвитку та підтримки Мінаграрополітики. Серед партнерів проекту ‒ Львівська аграрна дорадча служба та МБФ «Добробут громад»; ТзОВ «Яблуневий Дар» та ОРСП «Шувар»; кредитні спілки (КС «Вигода»); адвокатське об’єднання «Кубара і партнери».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!