Агрономія
Головне:
Агрономія

На Харківщині прогнозують подальше збільшення чисельності гризунів на полях

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Протягом поточного тижня спеціалістами ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області провели обстеження посівів сільськогосподарських культур та виявили активізацію гризунів на полях.

Про це повідомляється на сайті ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області.

Як зазначається, наявність  мишоподібних гризунів відмічається на 252 га посівів  озимої пшениці  чисельністю 1-3 колонії  на  гектарі та 1,8-4 жилих нір в колонії, на 63 га посівів озимого ріпаку (1,8-2 колонії на  гектарі і 2-3 жилих нони в колонії).

Крім того, при обстеженні  полів соняшнику гризуни виявлені на  13 га  за чисельності  2-3 колонії на  гектарі і 4-6 жилих нір в колонії, а в багаторічних травах їх виявлено на 18 га чисельністю  2-3 колонії на  гектарі і  2-5 жилих нір в колонії.

Також гризуни відмічені на площі 11 га неорних земель за чисельності 2,8-6 колоній на гектарі та 3,1-8 жилих нір в колонії.

В подальшому очікується їх міграція на озимі зернові колосові, озимий ріпак та багаторічні трави та збільшення чисельності на зазначених культурах.

«Важливо систематично обстежувати посіви озимини, багаторічних трав, неорних земель та інших стацій. За наявності 3-5 жилих колоній гризунів на гектарі озимини та багаторічних трав  проводять захисні обробки дозволеними до використання родентицидами», – йдеться в повідомленні.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!