Агрономія

На Донеччині прогнозують активізацію кількох видів шкідників на посівах зернових

На Донеччині, відповідно до фітосанітарного прогнозу, протягом другої половини травня очікується активізація заселення посівів зернових культур шкідниками (клоп шкідлива черепашка, смугаста хлібна блішка, п’явиця), а також поширення листкових хвороб (борошниста роса, септоріоз, піренофорозна плямистість) та кореневих гнилей.

Про це повідомили в Департаменті агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької ОДА.

«Зважаючи на це, сільгоспвиробникам було б доцільно продовжити проведення моніторингу фітосанітарного стану посівів та, у разі необхідності, терміново проводити обробки дозволеними до використання відповідними пестицидними та інсекто-фунгіцидними препаратами, дотримуючись при цьому регламентів їх безпечного застосування, техніки безпеки та здійснення відповідних заходів щодо попередження отруєння бджіл», – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, в області встановлено постійний оперативний моніторинг за фітосанітарним станом посівів озимих культур та ярих сільськогосподарських культур та ведеться догляд за ними.

Так, станом на 20 травня 2020 року проти шкідників, хвороб та бур’янів оброблено 641,28 тис. га посівів, у тому числі внесено гербіцидів на площі 281,60 тис. га, інсектицидів – на 177,54 тис. га, фунгіцидів – на 182,14 тис. га.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!