Агрономія

Мінімальна оптово-відпускна ціну цукру в наступному сезоні складе 9173 грн./тонна

Мінімальна оптово-відпускна ціну цукру в наступному сезоні складе 9173 грн./тонна

У наступному маркетинговому році внутрішній обсяг споживання цукру оцінюється на рівні 1,64 млн тонн. Його визначено, виходячи з науково обґрунтованої норми споживання цукру на душу населення та з урахуванням прогнозної чисельності населення у 2017-2018 роках.

Це випливає з прийнятої Кабінетом міністрів постанови «Про державне регулювання виробництва цукру та цукрових буряків у період з 1 вересня 2017 року до 1 вересня 2018 року», повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Документ установлює на період з 1 вересня 2017 року до 1 вересня 2018 року граничний розмір квоти поставки цукру на внутрішній ринок (квота «А») та мінімальні ціни на цукрові буряки та цукор, який поставляється на внутрішній ринок (цукор квоти «А»).

Також постанова затверджує мінімальну ціну цукрових буряків урожаю 2017 року та мінімальну оптово-відпускну ціну цукру на рівні відповідно 633,1 грн. та 9172,57 грн. за тонну (без урахування ПДВ). Ці цифри визначені на підставі розрахунків Інституту біоенергетичних культур та цукрових буряків НААНУ і Державної наукової установи «Український науково-дослідний інститут цукрової промисловості».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!