Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

МХП у 2019 році отримав на 9% менший урожай зернових

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
МХП у 2019 році отримав на 9% менший урожай зернових

У 2019 році агрохолдинг МХП зібрав 2,4 млн тонн зернових культур з 363 тис. га. Він на 9% нижче, ніж показник 2018 року через історично рекордний торішній урожай кукурудзи.

Про це повідомили у компанії.

Зокрема, урожай кукурудзи у 2019 році склав 1,31 млн тонн за середньої врожайності по МХП 9,4 тонн/га;

пшениці – 300,4 тис. тонн за врожайності 6,4 тонн/га;

соняшнику – 237,8 тис. тонн за врожайності 3,6 тонн/га;

ріпаку – 122,6 тис. тонн за врожайності 3 тонни/га;

сої – 102,4 тис. тонн за врожайності 2,7 тонн/га.

Під урожай 2020 року МХП засіяв майже 75 тис. га озимих культур, з яких майже 56% – озимою пшеницею і 43% – озимим ріпаком. Усі озимі культури знаходяться у доброму стані.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!