Агрономія

LNZ використовує сербські добрива

LNZ використовує сербські добрива

Компанія LNZ Group цього року вперше на своїх демополях використовує стартові добрива від сербського виробника мінеральних добрив Elixir Zorka, повідомляє сайт компанії.

Науковий спеціаліст LNZ Group Анатолій Даценко зазначив, що використання стартових добрив на полях компанії вже дало очевидний ефект.

«Ми проаналізували перший етап змін. Навіть при перепадах температур та великих опадах ми не помітили жодних ознак стресу ‒ як на кукурудзі, так і на соняшнику, ‒ розказав він. ‒ Рослини відрізняються товщиною стебла, листком (він масивніший, товщий, має зелене забарвлення без жовтого відтінку), більшою кореневою систему. Будемо і далі спостерігати за процесом».

Представники Elixir Zorka, які завітали на поля LNZ Group, щоб ознайомитися з першими результатами, задоволені співпрацею з українським виробником. «Звичайно, для більшої конкретики треба дочекатися, поки зберуть урожай і оцінять реальні результати, але наразі вже видно різницю між рослинами з добривом і без нього», ‒ зауважив директор комерційного відділу Elixir Zorka Даян Відовіч.

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!