Агрономія

Левова частка у світовому експорті соняшникової олії ‒ українська

Левова частка у світовому експорті соняшникової олії ‒ українська

У поточному сезоні Україна вкотре утримуватиме світове лідерство як з виробництва насіння соняшнику, так і з виробництва та експорту соняшникової олії.

«Зважаючи на результати цьогорічної збиральної кампанії, країна в змозі виробити 5,5 млн тонн соняшникової олії та забезпечити її експорт на рівні 5 млн тонн».

Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий, коментуючи завершення осінніх польових робіт, передає прес-служба Мінагрополітики

«Аграрії зібрали рекордний за всю історію урожай насіння соняшнику –12,9 млн тонн, що на 1,7 млн тонн більше ніж минулого року», – сказав Тарас Кутовий, та додав, що у поточному сезоні Україна вкотре утримуватиме світове лідерство як з виробництва насіння соняшнику, так і з виробництва та експорту олії соняшникової.

Довідка

За прогнозними розрахунками, у 2016/17 маркетинговому році частка України у світовому виробництві насіння соняшнику складе 31%, у світовому виробництві соняшникової олії – 34%, у світовому експорті соняшникової олії – 57%.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!