Агрономія

KSG Agro розпочав підживлення озимих культур

внесення КАС

Господарства, що входять до агрохолдингу KSG Agro, розпочали підживлення озимих культур – пшениці та ріпаку на площі 3,6 тис. га (озимого ріпаку – 1,4 тис. га, пшениці – 2,2 тис. га.

Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

За  словами керівника рослинницького дивізіону KSG Agro Дмитра Ємельченка, в процесі підживлення використовуються КАС (карбамідо-аміачна суміш), сульфат амонія та карбамід. Такий набір добрив зумовлений, як диференціацією за культурами, так і економічними розрахунками. На даний момент оптимальний за ціною азот можна отримати в карбаміді.

Для проведення весняно-польових робіт наразі закуповуваються добрива, зокрема, сульфат амонія, аміачна селітра та карбамід. Господарства холдингу також контрактують засоби захисту рослин (ЗЗР) відомих світових виробників Adama, Bayer, UPL та ін.

Крім того, починаючи з наступного сезону, рослинницькі господарства холдингу планують використовувати рідкі комплексні добрива. З цією метою холдинг готує закупку обладнання  для просапних сівалок DB55, яке дозволить внесення до грунту рідкіх добрив.

Нагадаємо, KSG Agro експортував 4,6 тис. тонн пшениці до Іспанії.