Агрономія

«Контінентал» завершив збирання більшості культур: перші підсумки

«Контінентал» завершив збирання більшості культур: перші підсумки

У «Контінентал Фармерз Груп» завершився збір культур, стратегічно важливих для продовольчої безпеки України. Компанія змолотила гречку з понад 1 тис. га, завершила викопування цукрового буряку з площі 981 га.

Про це повідомляє пресслужба агрохолдингу.

«Гречка, валовий збір якої становить майже 2 тис. тонн, повністю виправдала усі наші сподівання щодо продуктивності та врожайності, – зазначив операційний директор «Контінентал» Віталій Ставнічук. – З одного гектара намолочували у чистому вигляді 1,8 т. Враховуючи важливість цієї культури для населення та ситуацію в країні, наступного року ми не лише залишаємо гречку у структурі наших посівів, а й плануємо збільшити відведені під неї площі до 4 тис. га».

Врожайність цукрового буряку, який компанія ввела у сівозміну цього року, також відповідає плановій – 60 т/га. Зібрані коренеплоди одразу відправляють на цукрові заводи на Тернопільщині.

«Контінентал» також завершив обмолот сої та соняшнику. На полях триває збір кукурудзи, який планують закінчити до кінця місяця. Паралельно відбувається обробіток ґрунту під ярі культури для наступного сезону.

Нагадаємо, «Контінентал Фармерз Груп», яка цього року вирощувала цю культуру на 2,2 тис. га у Львівській і Тернопільській областях отримала врожай, що перевищив планові показники.