Агрономія

«Контінентал» застосовує систему паралельного водіння

«Контінентал» застосовує систему паралельного водіння

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» у вирощуванні сільгоспкультур застосовує систему паралельного водіння із застосуванням точного сигналу RTK. 

Про це журналу The Ukrainian Farmer розповів начальник відділу агрономічної експертизи «Контінентал Фармерз Груп» Євген Корнієнко.

За його словами, крім значних переваг, ця система також має низку недоліків. 

Зокрема, вона залежна від якісного інтернету і тягне за собою витрати на придбання й обслуговування обладнання. Крім цього, обов’язково потрібно розвивати мережі RTK-станції для отримання точного сигналу.

Також «Контінентал Фармерз Груп» провела аудит наявних обприскувачів і розкидачів міндобрив щодо можливості диференційованого внесення ТМЦ і тестує карти-завдання для здійснення цих операцій на посівах озимого ріпаку. 

У подальших планах – переобладнання сівалки Challenger системою Precision Planting для поліпшення точності висіву та дообладнання сівалки системою внесення рідких добрив, аби «адресно» вносити й заощаджувати добрива за рахунок рідкої й доступнішої форми добрива в умовах недостатньої вологи.

Раніше повідомлялось, що в компанії «Контінентал Фармерз Груп» формують електронні карти врожайності поля та створюють карти забезпечення поживними елементами з прив’язкою до GPS-координат. 

Довідка

Система паралельного водіння є професійним навігаційним обладнанням, яке застосовується на сільськогосподарській техніці для виконання точних робіт з посіву та внесення хімікатів.

Дозволяє вести роботи без пропусків і перекриттів у важких погодних умовах, при недостатній видимості, вночі. Скорочує витрати на паливо, посівний матеріал та хімікати. В цілому сприяє отриманню максимальної ефективності сільськогосподарських робіт.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!