Агрономія

«Контінентал Фармерз Груп» формує електронні карти врожайності поля

Джерело фото: Soft.Farm

У компанії «Контінентал Фармерз Груп» формують електронні карти врожайності поля та створюють карти забезпечення поживними елементами з прив’язкою до GPS-координат. 

Про це журналу The Ukrainian Farmer розповів начальник відділу агрономічної експертизи «Контінентал Фармерз Груп» Євген Корнієнко.

За його словами, такі інновації потрібні для диференційованого внесення добрив і вирівнювання врожайності.

Загалом у компанії впроваджено низку елементів точного землеробства: система електронного обліку полів, система розпізнавання сільськогосподарського обладнання (ідентифікація причіпного знаряддя), системи паралельного водіння з використанням точного сигналу через власну мережу базових станцій. 

Також проводять телеметрію кожної одиниці сільгосптехніки й службових авто та контролюємо витрати пального.

Для віддаленого моніторингу за посівами у компанії застосовують квадрокоптер із можливістю вести відео- та фотозапис. Для отримання знімків також мають літак, що здатний здійснювати вертикальний зліт і посадку.

Стан робіт на полях і стан посівів контролюють за допомогою власної «Скаут» програми – «Помічник агронома», яка встановлюється на планшет агронома й синхронізується з базою 1С8. 

Застосування мобільного додатка Collector (ArcGIS) дає можливість переглядати переміщенням техніки компанії на полях, електронні карти полів з історією. 

Для обробки даних, зберігання й аналізу, постановки подальших завдань співпрацюють з компанією Hummingbird Technologies.

Раніше повідомлялось, що «Контінентал» розвиває чотири напрями диференційованого внесення добрив і ЗЗР.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!