Агрономія

Компанія ДСВ представляє українському ринку новий сорт озимої пшениці – ЕМБЛЕМ

Щороку ДСВ наповнює свій портфель новими інноваційними сортами та гібридами. В сезоні 2022 року компанія представить українському ринку сорт озимої пшениці – ЕМБЛЕМ.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

ЕМБЛЕМ(А) належить до лінійки найбільш ранніх сортів озимих пшениць ДСВ. Це важливо в умовах високих температур, які останніми роками супроводжують всю територію України. Сорт ЕМБЛЕМ (А) володіє комплексом ознак, за рахунок яких він максимально підготовлений розкрити свій генетичний потенціал у різних грунтово-кліматичних зонах України та має можливість формувати високий рівень врожайності навіть за критичних умов. Під тиском посухи насіння не встигає налитись, тому раннє дозрівання допоможе нівелювати ризики.

Крім того, ЕМБЛЕМ має гарні хлібопекарські якості зерна, які відповідають класу та високе число падіння і високу польову толерантність до фузаріозу колоса, що робить сорт максимально технологічним в процесі вирощування.

Селекція – це основа діяльності ДСВ.  29% працівників, що працюють в компанії – працюють в селекції. Основним їх завданням є безперервне створення сортів та гібридів, що максимально адаптовані до викликів сучасних погодних умов та потреб клієнта. Саме тому, щороку в своєму портфелі ми маємо набір нових інноваційних продуктів.

ДСВ – Інновації для Вашого успіху!