Агрономія
Головне:
Агрономія

Компанія BASF запроваджує новий стандарт контролю каналу постачання продукції

Компанія BASF запроваджує новий стандарт контролю каналу постачання продукції

Компанія BASF повідомляє про запровадження нової технології відстежування ліній фасування продукції для захисту рослин: Supply Chain Track and Trace (SCTT).

 

Така інновація дозволить компанії продемонструвати та документально зареєструвати шлях переміщення продукції BASF від стадії фасування до безпосереднього постачання виробникам сільськогосподарських культур. За допомогою технології SCTT компанія BASF прагне забезпечити подальшу прозорість каналів постачання та попередити випадки фальсифікації продукції. Першими виробничими лініями, на яких буде запроваджено нову технологію, стануть виробничі об’єкти BASF в м. Таррагона (Іспанія) та в муніципалітетах Жене і Ґравлін (Франція).

 

Починаючи з цього року збільшиться кількість етикеток на засобах захисту рослин виробництва BASF з інформацією у вигляді унікального матричного коду, придатного для розпізнавання та обробки електронними пристроями. Код міститиме відповідну продуктову інформацію, наприклад глобальний торговий номер продуктової одиниці, серійний номер, дату виробництва та унікальний буквено-цифровий знак. Таке позначення може бути проскановане на кожному етапі каналу постачання, а отримані дані зберігаються в базі даних компанії BASF із можливістю їх витягу. Як тільки шлях переміщення продукції почне відстежуватись та фіксуватись, аграрії зможуть легко перевірити засоби захисту рослин виробництва BASF за допомогою нового додатку під назвою «CPP Verifier». Таким чином замовники зможуть визначати справжність продукції та бути певними в отриманні безпечного для здоров’я та конкурентоздатного врожаю.

 

«Вдосконалення стандартів технологій виробництва є надзвичайно важливим процесом для нас, — пояснює Вінсент Грос, cтарший віце-президент підрозділу засобів захисту рослин компанії BASF в країнах Європи, Африки, Середнього Сходу, СНД та Центральної Азії. – Технологія SCTT дозволить ефективно перешкоджати фальсифікації ЗЗР, яка негативно впливає на виробників сільськогосподарської продукції, її споживачів та довкілля. Запровадивши технологію SCTT, ми, так би мовити, піднімаємо планку дотримання стандартів безпеки».

 

Результатом запровадження стандарту SCTT є відповідність продукції компанії BASF чинним європейським законодавчим нормам, а також нормам інших країн світу.

 

Стандарт SCTT базується на CRISTAL (Надання достовірної інформації та стандартів у галузі сільського господарства та логістики / Communicating Reliable Information and Standards to Agriculture and Logistics), що підтримується Європейською асоціацією виробників засобів захисту рослин Crop Life International та міжнародною організацією, що займається питаннями стандартизації обліку та штрихового кодування логістичних одиниць, GS1. Найближчим часом компанія BASF планує запровадити дану технологію на виробничих лініях у Людвігсхафені (Німеччина), а протягом найближчих двох років – провести запуск на інших виробничих об’єктах у країнах Європи, Півдeнної Америки та у сполучених Штатах. Більше інформації шукайте на сайті www.track-and-trace.agro.basf.com.

 

 

AgroTimes.net

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали