Агрономія
Головне:
Агрономія

Компактори SWIFTER ідеально готують поле до сівби за один прохід

Передпосівні компактори SWIFTER від компанії BEDNAR за багато років стали бестселерами серед агрегатів передпосівного обробітку, адже здатні за один прохід оперативно виконувати до 8 операцій та здійснювати бездоганну передпосівну підготовку поля. Як результат – фермери отримують максимально рівномірні сходи.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Вже багато років компактори SWIFTER доводять свою якість та приносять прибутки українським аграріям, а 5 потужних дилерів – компанії АГРОРЕСУРС, АМАКО, ЛАН, НФМ-АГРО, TITAN MACHINERY – забезпечують безперебійну  їх роботу», – йдеться в повідомленні.

Зростання попиту на компактори BEDNAR зумовлене перевіреною якістю та ідеальною передпосівною підготовкою полів у найрізноманітніших умовах, в усіх регіонах України.

Серед переваг компакторів Swifter виділяють такі:

  1. Найкраща передпосівна підготовка грунту за один прохід.
  2. Широкий вибір агрегатів під трактори від 100 до 600 к.с. Максимальний вибір опцій та налаштувань в залежності від умов поля.
  3. Величезний досвід роботи на полях України вже понад 10 років. Мільйони оброблених гектарів. Повна задоволеність агрегатами з боку власників, агрономів та інженерів.
  4. Унікальна конструкція та опції агрегата, які дозволяють йому бездоганно виконувати свою роботу без будь-яких компромісів.

Всі ці чинники дають змогу компакторам Swifter бути неперевершеними у своєму класі, і це готові підтвердити сотні задоволених аграріїв.

 «Складається враження, що конструктори компанії BEDNAR проаналізували наявний ринок передпосівних компакторів, прибрали всі недоліки конкурентів і створили ідеальну машину для передпосівної обробки ґрунту», – зазначив головний інженер групи компаній «ЛНЗ» Іван Левченко.

Відтак, компанія користується десятьма компакторами BEDNAR SWIFTER SE10000.

«Економічна доцільність таких знарядь визначається тим, наскільки якісні ти отримуєш сходи і розвиток рослин. Swifter забезпечує нам одночасні дружні сходи, добру вирівняність поля і дрібногрудкувату структуру ґрунту», – зауважив Андрій Душейко, власник СТОВ «Дніпро»,  Черкаська область.