Агрономія

Китайські імпортери домовилися про поставки цукру, свинини та олії з України

Китайські імпортери домовилися про поставки цукру, свинини та олії з України

Українські продовольчі компанії – учасники торговельної місії до Китаю – отримали від китайських імпортерів перші замовлення на цукрову продукцію, свинину та олію.

Про це повідомляє Рада з питань експорту продовольства (UFEB), за сприяння якої була організована торговельна місія.

«Ми отримали перші замовлення по свинині, по цукру, по олії. Якщо олія раніше поставлялася напряму до Китаю, то цукор і свинина – лише через Гонконг. Обсяги цих замовлень є великими і ми маємо великі сподівання на них», – зазначив голова UFEB Богдан Шаповал.

Молочні продукти, за його словами, мають не такий гарний попит, але шанси на вихід на китайський ринок у них теж є.

«Ми однозначно бачимо, що цікавість до українського ринку є, і будемо її далі підсилювати. Тепер нашим підприємствам необхідно працювати, щоб отримати задовільну ціну на свою продукцію. Ми ж зі свого боку сприяємо тому, щоб вони отримали відповідні дозвільні документи на експорт зазначеної продукції», – додав він.

Богдан Шаповал повідомив, що за інформацією, якою володіє UFEB, до кінця поточного року ринок Китаю буде відкритий для української яловичини.

Торговельна місія до Китаю була організована за підтримки ФАО та Європейського банку реконструкції і розвитку і проходила в рамках однієї з найбільших продовольчих виставок Азійського регіону ANUFOOD China 2016 з 16 по 18 листопада у Пекіні.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!