Агрономія

Індія закуповує 10% експортної української пшениці

Індія закуповує 10% експортної української пшениці

У поточному сезоні Індія є одним з ключових імпортерів української пшениці: в липні-листопаді 2016 року на частку цієї країни припало практично 10% від загального обсягу поставок української зернової.

Зокрема, за підсумками листопада, експорт пшениці в Індію досяг практично 258 тис. тонн, що склало 18% від загального обсягу експортних поставок в зазначеному місяці.

Це дозволило Індії зайняти другу позицію в рейтингу країн-імпортерів за підсумками листопада, поступившись лише Індонезії, куди було поставлено більше 319 тис. тонн пшениці, або 23% від загального обсягу поставок.

Що стосується подальших перспектив поставок української пшениці в Індію, то, згідно з оцінками експертів USDA, в поточному сезоні імпорт зернових у країну може досягти 3 млн тонн проти 471 тис. тонн у попередньому сезоні.

Настільки істотне зростання буде обумовлене переглядом урядом Індії мит на імпорт пшениці на тлі скорочення запасів зернової та побоювань з приводу майбутнього врожаю.

Відповідно при прогнозованому аналітиками ІА «АПК-Информ» експортному потенціалі української пшениці на рівні 15 млн тонн, вітчизняна зернова цілком може забезпечити суттєву частину індійського імпорту.

АПК-Информ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!