Агрономія

Європейські країни на 100% вичерпали квоту на імпорт українського медуеду

Європейські країни на 100% вичерпали квоту на імпорт українського медуеду

Станом на 11 січня 2017 року квоти на імпорт українського меду європейськими країнами вичерпано на 100%. На 64% вичерпана квота на цукор, на 78% ‒ на виноградні та яблучні соки.

Про це розповіла заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, передає прес-служба міністерства.

«Як і в минулому році, українська аграрна продукція користується великим попитом серед європейських імпортерів. Про це свідчать показники використаних квот станом на 11 січня 2017 року. Наприклад, вже повністю використано обсяги тарифних квот для безмитного експорту українського меду. Квота на імпорт м’яса птиці на І квартал поточного року також повністю вичерпана»,‒ розповіла заступник міністра.

За словами Ольги Трофімцевої, за 2016 рік було використано повністю квоти на мед, цукор, овес, ячмінну крупу та борошно, солод, кукурудзу, оброблені томати та інші продуктові групи.  

«Нова статистика знову підкреслює важливість нашої роботи у питаннях розширення доступу українських аграрних експортерів до ринків ЄС. Це питання буде залишатися в 2017 році на порядку денному роботи нашої команди», ‒ підкреслила Ольга Трофімцева.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!