Агрономія

Euralis Semences презентувала додаток, що підбирає гібриди соняшнику й кукурудзи відповідно до особливостей поля

Компанія Euralis Semences розширила список своїх цифрових рішень новим додатком, який допомагає фермерам підібрати насіння відповідно до особливостей власних полів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Такий інструмент дає можливість провести повну діагностику поля за вказаними географічними координатами й отримати індивідуальні рекомендації щодо гібридів з урахуванням даних про ґрунт та клімат, а також познайомитися з технічними особливостями гібридів Euralis Semences, які вивчалися понад десять років.

Доступ до результатів випробувань рекомендованих гібридів в обраному регіоні дає змогу дізнатися про їх ефективність в аналогічних умовах. Користувачі також отримають індивідуальні рекомендації щодо норми висіву.

За простотою використання стоїть складна пошукова система, завдяки якій компанія Euralis Semences ділиться з фермерами всіма своїми науковими доробками.

Алгоритм Click’n’Seed виконує перехресну перевірку інформації, яку вводить фермер, і статистичних даних, отриманих компанією Euralis Semences з усієї Європи, як, наприклад, результати багаторічних випробувань на 500 000 дрібноділянкових локацій у Європі, у ході яких гібриди перевірялися в різноманітних ґрунтово-кліматичних умовах.

«Збираючи статистику, ми звертали увагу на всі основні характеристики гібридів, наприклад, урожайність у різних умовах, стійкість до хвороб і паразитів (у додаток вбудовано інструмент OR Master, який допомагає організувати боротьбу з вовчком соняшниковим), вилягання, стійкість до нестачі вологи, а також якісні характеристики», – йдеться в повідомленні.

Додаток враховує також метеорологічні дані в масштабі всієї Європи за останні 15 років (близько 5000 точок по всьому континенту), які після спеціальної обробки дозволяють проводити діагностику в радіусі 30 км навколо ділянки із зазначеними координатами.

Інструмент дає фермеру персоналізовані рекомендації для максимального розкриття потенціалу поля з урахуванням наявних лімітуючих чинників. Крім того, для кожного гібрида рекомендується оптимальна густота посіву. При цьому враховуються, зокрема, група стиглості, тип гібрида і потенційна врожайність ділянки.

Ви можете скористатися програмою перейшовши за посиланням https://www.clicknseed.com

Також, Ви можете перглянути відео про Click’n’Seed перейшовши за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Wp9lYoi_Luc&ab_channel=EuralisSemencesUkraine

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!