Агрономія

Елеватор «Волинь-зерно-продукт» у Луцьку стане вдвічі потужнішим

Елеватор «Волинь-зерно-продукт» у Луцьку стане вдвічі потужнішим

Компанія «Волинь-зерно-продукт» розширює потужності з одноразового зберігання зерна на діючому елеваторі в Луцьку. Про це стало відомо з коментаря компанії, інформує Elevatorist.

Потужність одночасного зберігання елеватора заплановано збільшити удвічі — з 30 тис. тонн до 60 тис. тонн. При цьому місткість силосних сховищ буде доведена до 23 тис. тонн, складів підлогового зберігання — до 10 тис. тонн зерна.

Крім того, на елеваторі встановлюється нова італійська зерносушарка Strahl-9000.

«Специфіка нашого регіону в тому, що стало дуже багато сортів пшениці та інших зернових культур. Якщо раніше основні удари були на кукурудзу і ріпак, то в цьому році — на пшеницю. У нас не було можливості зберігати великі обсяги зерна. Зараз сподіваємося повністю закрити всі потреби Волинської області», — пояснив необхідність розширення елеватора головний інженер компанії «Волинь-зерно-продукт» Олександр Попов.

Запуск другої черги зерносховища заплановано на 1 липня.

Довідка

«Волинь-зерно-продукт» входить до групи компаній ТМ «Вілія». Компанія займається виробництвом борошна пшеничного, макаронів, крупи, різних видів комбікормів і кормосумішей, здійснює торговельні операції з усіма видами зернових і олійних культур.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!