Агрономія

Експорт українських висівок у жовтні встановив рекорд

Експорт українських висівок у жовтні встановив рекорд

За підсумками жовтня 2018/19 маркетингового року Україна експортувала понад 63,5 тис. тонн висівок, що стало рекордним показником для цього місяця.

Цей показник у 2,2 раза перевищує обсяг відвантажень у вересні (28,9 тис. тонн), що дозволило скоротити відставання темпів експорту висівок від темпів постачання попереднього сезону.

У липні-вересні 2018/19 МР обсяг експорту висівок був на 32% нижчим, ніж за аналогічний період попереднього сезону. За підсумками липня-жовтня відставання скоротилося до 17%, і сумарно на зовнішні ринки поточного сезону поставлено 152,3 тис. тонн даної продукції.

Туреччина, основний покупець українських висівок, через фінансову кризу зберігає низьку активність закупівель. За підсумками жовтня до цієї країни було поставлено 28,4 тис. тонн продукції проти 25,6 тис. тонн у вересні та 32,5 тис. тонн у серпні.

Збільшити обсяг експорту в жовтні вдалося завдяки постачанню на новий для цього сегменту ринок Саудівської Аравії, яка раніше не купувала українські висівки, а в жовтні імпортувала 25,5 тис. тонн.

У першій декаді листопада, згідно з оперативними даними, до Саудівської Аравії також поставлено близько 2 тис. тонн висівок з України.

АПК-Информ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!