Агрономія

Дощова погода призведе до збільшення продажів засобів захисту рослин

Дощова погода призведе до збільшення продажів засобів захисту рослин

Через погодні умови, що склалися в Україні в 2016 році, прогнозується зростання продажів десикантів, гербіцидів і фунгіцидів.

«Цього року в Україні пройшло дуже багато дощів, що викликає ряд ускладнень у аграрному секторі. Перше ‒ це грибкові захворювання, для яких волога є основним фактором розвитку. Друге ‒ це бур’яни, які активно розвиваються за таких погодних умов. А третє ‒ це висока вологість посівів. Тому ми прогнозуємо збільшення продажів фунгіцидів, гербіцидів і десикантів у сезоні 2016 року на 15%», ‒ повідомив Ігор Герасименко, аналітик ринку ЗЗР компанії «Інфоіндустрія».

«Висока вологість зерна при збиранні та високий рівень зеленої маси бур’янів значно ускладнюють збирання врожаю і знижують його якість. Для підсушування рослин перед збиранням аграрії активно використовуватимуть десиканти, що призведе до збільшення продажів даної групи пестицидів. Також, щоб полегшити збирання, аграрії повинні очистити своє поле від бур’янів. У менш вологий період із цим би впорався й один десикант, але цього року склалися унікальні умови, при яких разом із десикантом рекомендується вносити гербіциди», ‒ підкреслив експерт.

Цей рік приніс українським аграріям додаткові витрати на ЗЗР, що не може не радувати постачальників пестицидів.

Инфоиндустрия

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!