Агрономія

Дощі загрожують захворюваннями посівам українських аграріїв - експерт

Дощі загрожують захворюваннями посівам українських аграріїв - експерт

Весна порадувала українського аграрія рясними опадами, що також можуть бути причиною виникнення різних захворювань. На даний момент у аграріїв нашої країни можуть виникати проблеми з такими захворюваннями як септоріоз, борошниста роса і плямистості на посівах пшениці, про це розповідав аналітик ринку ЗЗР компанії “Інфоіндустрія”, Ігор Герасименко на конференції “Захист і живлення рослин 2016”, яка проходила 24 травня в місті Київ.

«Спалахи захворювань очікуються не тільки на посівах пшениці, це торкнеться всіх вирощуваних культур. Особлива ситуація склалася з плодоовочевою продукцією, велика частина якої вирощується в приватних подвір’ях, де захист рослин знаходиться на низькому рівні і часто проводиться контрафактними пестицидами. Тут очікуються великі проблеми з фітофторозом на томатах і картоплі, білою гниллю полуниці, гнилями плодових і іншими захворюваннями»- повідомив пан Герасименко.

У зв’язку з погодними умовами, що склалися восени 2015 року та навесні 2016 році очікується збільшення використання фунгіцидів і регуляторів росту на посівах цієї культури.

AgroNews

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!