Агрономія

До 25% посівів озимих зернових на полях «Агропродсервісу» зріджені

Поділитись:
До 25% посівів озимих зернових на полях «Агропродсервісу» зріджені

Перезимівля 20-25% посівів озимих зернових культур у ПАП «Агропродсервіс»  сьогодні під знаком питання. На цій частині площ посіви будуть зріджені. Зокрема, це стосується пшениці та ячменю.

Про це розповів директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран на сайті компанії.

«Відтак, коли зійде сніг, і буде відновлення процесів вегетації озимих, ми побачимо, яку частину цих посівів треба буде підсівати, а яку, можливо, і пересівати», – уточнив він.

Керівник зазначив, що пересіватимуть технічними культурами, такими, як соняшник, соя, і тому трохи більше площ буде відведено саме під ці культури. «Якщо ж доведеться підсівати площі, то підсіватимемо зерновими культурами, наприклад, ячменем. А загалом структура посівних площ у  компанії «Агропродсервіс» стабільна, усталена, змінюється на якийсь невеликий відсоток. Це зумовлено сівозміною», – пояснив Андрій Баранов.

За його словами, соняшником засівають в компанії 2-2,5 тис. га. «І якщо будуть збільшені площі під соняшник, то лише внаслідок весняного пересіву, – пояснив Андрій Баранов. – Щодо посівів сої, то ми вийшли на рубіж 6-6,5 тис. га».

При цьому він зауважив, що єдина культура, посіви якої «Агропродсервіс» збільшує вдвічі, – це горох. «Якщо в минулі роки його сіяли 500-600 га, то в цьому значно додаємо, – зазначив керівник компанії. – В основному ці площі будуть зайняті насіннєвими ділянками. Це пов’язано із зростанням попиту на насіння гороху, яке добре продається. У цьому році ми ввели в дію крупоцех, де зможемо його переробляти.  Але основне –вирощуватимемо горох як насіння для подальшого його продажу».

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями