Агрономія

Держгеокадастр Черкащини визначатиме об’єкти для проведення робіт з охорони земель

Держгеокадастр Черкащини визначатиме об’єкти для проведення робіт з охорони земель

 

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області підбило підсумки роботи відомства за 10 місяців і визначило основні завдання до кінця року. На нараді землевпорядники розглянули питання про перенесення до Державного земельного кадастру з Державного реєстру земель відомостей про земельні ділянки, результати обстеження наявності та фізичного стану пунктів Державної геодезичної мережі в Черкаській області, стан погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за принципом екстериторіальності, виділення землі й резервування ділянок для учасників АТО, використання місцевими бюджетами коштів, що надійшли від втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв та інше.

Наразі актуальним є питання виконання плану-графіка на 2016 рік продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, оскільки в ряді районів не затверджено нормативні грошові оцінки землі, що є обов’язковою процедурою для підготовки земельної ділянки на продаж.

Відділам (управлінням) Головного управління Держгеокадастру доручено визначити на території відповідних районів об’єкти, що потребують проведення робіт з охорони земель. Перелік цих об’єктів Держгеокадастр Черкащини надасть Управлінню агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації як розпоряднику коштів, що надійшли до обласного бюджету в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв.

Також керівники територіальних підрозділів мають провести роз’яснювальну роботу в органах місцевого самоврядування про необхідність передбачити в місцевих бюджетах кошти для проведення заходів з охорони земель, нормативної грошової оцінки земель, встановлення меж населених пунктів, меж водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, інвентаризації земель у межах і за межами населених пунктів.

Про виконання доручень Головного управління, які сформовані під час наради, начальники терорганів прозвітують уже в грудні цього року.

За матеріалами Черкаської облдержадміністрації

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!