Агрономія

Дамбу на Північно-Кримському каналі добудують до наступного поливного сезону

Дамбу на Північно-Кримському каналі добудують до наступного поливного сезону

Завершення будівництва дамби на Північно-Кримському каналі в цьому році не є можливим з урахуванням сезонних і фінансових складностей. Однак до наступного поливного сезону споруда буде функціонально готова.

Про це повідомила Ірина Овчаренко, голова Державного агентства водних ресурсів під час  наради з питань розвитку зрошення Херсонщини, інформує прес-служба Херсонської облдержадміністрації.

При цьому Ірина Овчаренко наголосила, що питання зрошення Чаплинського й Каланчацького районів Херсонської області буде вирішене до нового сезону в будь-якому випадку.

За її словами, Каховська зрошувальна система буде реорганізована в асоціацію, яка братиме участь в управлінні діяльністю водокористувачів.

Незабаром діяльність Держводагентства в регіонах реалізуватиметься за басейновим принципом управління, де як основна одиниця управління виступає територія річкового басейну.

«Ефективність басейнового управління полягає у створенні та забезпеченні функціонування такого фінансового механізму, який би гарантував безпосередній зв’язок між платою за водокористування і фінансуванням пріоритетних водоохоронних заходів у межах басейну», ‒ зазначив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Він також підкреслив, що завдяки реконструкції дамби й оновленню роботи системи водних ресурсів в області буде змога збільшити кількість зрошуваних територій з 300 тис. до 500 тис. га.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!