Агрономія
Головне:
Агрономія

Цього сезону Corteva представила виробникам 47 гібридів кукурудзи

Corteva Agriscience продовжує надавати клієнтам одне з найбільш широких портфоліо високоякісної продукції в галузі. Загалом для сезону 2021 року компанія пропонує виробникам понад 47 гібридів насіння кукурудзи, 29 гібридів насіння соняшнику та 13 гібридів насіння ріпаку.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Третина проданого насіння кукурудзи та соняшнику Pioneer® була оброблена преміальною технологією захисту LumiGEN™. Також нещодавно в Україні отримали реєстрацію продукти Lumibio Valta™, Lumidapt Kelta™ та Lumidapt™ Ympact®, і зараз компанія працює над планом виведення їх на ринок.

«Практично  80% насіння кукурудзи бренду Pioneer® було вироблено на виробничому насіннєвому комплексу Corteva Agriscience, розташованому в с. Стасі Полтавської області», – йдеться в повідомленні.

Лінійка засобів захисту рослин сезону нараховує 38 продуктів, серед яких інноваційні рішення на основі новітніх молекул Arylex™ active, Zorvec® та Rinskor™ active.

Також агрономічна команда Corteva Agriscience посилила свою експертизу та надає цього сезону безкоштовні агротехнологічні консультації своїм клієнтам по всій території України.

Нагадаємо, в Corteva порадили, як захистити озимий ріпак від дводольних бур’янів.

Журнали