Агрономія

Цього року в Баришівській зерновій компанії відвели площі під люцерну

На полях регіону «Південний» Баришівської зернової компанії в ході цьогорічної посівної кампанії відвели масиви під сівбу люцерни – цінної кормової культури.

Про це повідомили в компанії.

Цим в агрохолдингу планують вирішити одразу кілька питань. Одне з них – забезпечення якісними кормами тваринницької галузі, яка на підприємстві активно розвивається. А для агрономічних завдань ця бульбочкова культура має велике значення у забезпеченні ґрунтів азотом.

 «У відділенні «Чутівка» ми засіяли люцерною 100 га площі. Специфіка посівних площ напряму залежить від особливостей господарювання відділення, адже у нашому регіоні зосереджені потужності тваринництва Баришівської зернової компанії. Тому весь урожай люцерни піде для потреб цієї галузі – на виготовлення сінажу і на зелений корм», – зазначив агроном відділення регіону «Південний» Олександр Жила.

Нагадаємо, в Баришівській зерновій компанії запустили нову комбікормову лінію та реконструювали тваринницьке приміщення на 200 корів. Також компанія перейшла до нового етапу впровадження точного землеробства.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!