Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

Цього року на сої повсюдно розвиватиметься антракноз

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Цього року за достатнього зволоження під час вегетації сої повсюдно у посівах буде поширеним антракноз. Захворювання може призводити до зрідження сходів, зниження врожаю сої.

Про це AgroTimes сказала кандидат сільськогосподарський наук Ірина Мирна.

«Минулого року антракноз було виявлено у господарствах Вінницької, Львівської, Херсонської, Сумської, Запорізької, Івано-Франківської та інших областей від фази гілкування до дозрівання бобів», – зазначила спеціаліст. 

За словами Ірини Мирної, у середині серпня минулого року скрізь від 3 до 15%, максимально 55% рослин були хворі на аскохітоз, бактеріальний опік, жовту мозаїку, септоріоз, пероноспороз, церкоспороз, білу гниль, антракноз. А вже в кінці серпня – на початку вересня 3-18% рослин сої на 50-75% обстежених площ хворіли на аскохітоз, пероноспороз, антракноз, септоріоз.

Читайте також: Через білу гниль «Ліщинське» цього року відмовилось від вирощування сої

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!