Агрономія

Бренд ДСВ посів перше місце в сегменті продажів озимого ріпаку у 2022 році

Бренд ДСВ посів перше місце в сегменті продажів озимого ріпаку у 2022 році

Компанія ТОВ «ДСВ-Україна», яка є дочірньою компанією німецької селекційної Deutsche Saatveredelung AG (DSV), у 2022 році зайняла перше місце в сегменті продажу озимого ріпаку, ставши лідером, якого обирають як фермери, так і агрохолдинги (джерело – Ecosap).

Про це інформує пресслужба компанії.

Важливо, що частка гібридів DSV у посівних одиницях на українському ринку зростає вже третій рік поспіль. У 2022 році вона становила 22,8%.

«22,8 % – це не лише наша частка українського ринку озимого ріпаку. Це наш вклад в успіх наших клієнтів, які обирають селекцію, що базується на якості та досвіді, адже цього року бренду DSV виповнюється вже 100 років», – зазначили в компанії.

В розрізі гібридів, два гібриди озимого ріпаку DSV – ДОМІНАТОР та ТЕМПТЕЙШН, також мали позитивну динаміку продажів (+11% та +30% відповідно) та з сумою по $1,98 млн., поділили другу та третю сходинку в рейтингу продажів продуктів на ринку озимого ріпаку в 2022 році.

Крім озимого ріпаку, в асортименті компанії є: озима пшениця, озимий ячмінь, кукурудза, ярий ріпак, яра пшениця, соя, льон олійний, кормові та газонні трави.