Агрономія

Аріста ЛайфСайенс зареєструвала в Україні 5 нових препаратів для захисту рослин

Аріста ЛайфСайенс зареєструвала в Україні 5 нових препаратів для захисту рослин

На початку 2016 року компанія Аріста ЛайфСайенс Україна зареєструвала в Україні 5 нових препаратів для захисту та стимулювання розвитку рослин. 

 

У 2015 році лінійка продукції Компанії вже була розширена за рахунок злиття декількох компаній та асортиментного ряду їх продукції. З виведенням на ринок нових препаратів, компанія Аріста робить ще один крок до комплексного забезпечення виробників сільськогосподарської продукції засобами захисту та розвитку рослин.

 

Отже, вже найближчим часом виробники України зможуть оцінити переваги гербіцидів Десперадо® КС та Пропоніт® Дуо, фунгіцидів Евіто® Т та Старпро®, а також особливого регулятору росту рослин Аппетайзер®.

 

Десперадо® КС є селективним, системним гербіцидом для боротьби з широким спектром однорічних і багаторічних двосім’ядольних та деяких злакових бур’янів у посівах кукурудзи. Препарат є безпечним для людини.

Діюча речовина препарату Десперадо® – мезотріон, блокує дію важливого рослинного ензиму п-гідроксі-феніл-піруватдегідрогенази, який є природнім для фотосинтезу та запобігає формуванню каротиноїдів у рослин бур’янів. Без каротиноїдів, світлова енергія та побічні продукти фотосинтезу руйнують хлорофіл та клітинні мембрани. В результаті відбувається швидке знебарвлення листків, слідом – некроз та загибель бур’янів.

Новий механізм дії Десперадо® дозволяє пригнічувати біотипи бур’янів, стійких до існуючих гербіцидів на основі інгібіторів ацетолактатсинтази (ALS), триазинів та 2,4-Д. Завдяки м’якій дії мезотріону на культурну рослину Десперадо® можна застосовувати від висівання і до фази 8 листків кукурудзи включно.

Десперадо® постачається у препаративній формі концентрату суспензії.

 

Пропоніт® Дуо є нащадком добре відомого препарату Пропоніт®, але за рахунок двокомпонентного складу являє собою подвійну силу проти бур’янів на ріпаку. Діючими речовинами Пропоніт® Дуо є пропізохлор та кломазон. Пропізохлор проникаючи в кореневу систему бур’янів інгібує поділ клітин і синтез білку, проявляє високу ефективність незалежно від погодних умов. Кломазон легко абсорбується корінням та проростаючими пагонами (колеоптилем злакових та гіпокотилем дводольних рослин). Проникаючи в рослину, кломазон рухається акропетально та інгібує процес утворення хлорофілу і каротину, що спричинює припинення фотосинтезу та швидку загибель бур’янів. Діючі речовини гербіциду Пропоніт® Дуо відносяться до двох різних хімічних класів, що зводить до мінімуму ризик виникнення резистентності у певних біотипів бур’янів до широко вживаних гербіцидів у посівах ріпаку.

Завдяки вдало підібраній концентрації кломазону у препаративній формі гербіциду Пропоніт® Дуо, він не викликає характерного побіління країв першої пари листків у ріпаку та характеризується високою селективністю до культури.

 

Евіто® Т є новим стандартом стробілурінових фунгіцидів широкого спектру дії, який було розроблено для оптимального утримання, швидкого проникнення та якомога повного розподілу в рослині. Препарат швидко проникає в покривні тканини листка та розподіляється по їх поверхні, таким чином забезпечуючи стійкість до опадів та швидку дію.

Діючими речовинами Евіто® Т є флуоксастробін та тебуконазол. Флуоксастробін інгібує процес дихання клітин патогенів, блокуючи передачу електронів у мітохондрії. Тебуконазол діє як інгібітор біосинтезу ергостиролу грибкових організмів, що призводить до деметилювання та швидкого руйнування клітинних мембран збудників хвороб і зупинки їх розвитку. При поєднанні функції азолів та стробілурінов Евіто® Т надійно захищає рослину від грибкових хвороб, а також запобігає передчасному затуханню фізіологічних процесів рослини за рахунок впливу на гормональний комплекс. Евіто® Т покращує фотоасимілюючу функцію рослини та оптимізує азотний баланс, в результаті чого збільшується маса тисячі зернин.

 

Старпро® КС це системний фунгіцид, що поєднує захисну та лікувальну дію проти комплексу грибкових хвороб. Має росторегулюючі властивості на озимому ріпаку. Діюча речовина фунгіциду Старпро® КС – тебуконазол, є інгібітором процесу диметилювання біосинтезу стиролів і порушує вибірковість проникності клітинних мембран патогенів. Тебуконазол, зазвичай, розподіляється всередині листка більш рівномірно, забезпечуючи більш довготривалий захисний ефект, порівняно з іншими діючими речовинами фунгіцидів.

Поряд із високою ефективністю проти грибкових хвороб Старпро® КС має значний вплив на розвиток надземної частини рослин озимого ріпаку, стримуючи її ріст та активуючи бічне галуження стебла. Завдяки цьому рослини є більш компактними та стійкішими до полягання.

 

Регулятор росту, біостимулятор та активатор мінерального живлення Аппетайзер®. Це екслюзивний високоефективний препарат для активації мінерального живлення. Унікальна запатентована технологія виробництва Аппетайзера® дозволяє зберігати у готовому продукті всі активні компоненти. Аппетайзер® сприяє посиленню фотосинтезуючої активності рослин. До складу Аппетайзера® входять суміші мікроелементів Марганцю (Mg) і Цинку (Zn), та активний фільтрат GA 142 з морських водоростей Ascophyllum nodosum. Компанія Arysta LifeScience володіє ексклюзивним правом на збір Ascophyllum nodosum та його переробку. Аппетайзер® виробляють за запатентованою технологією, яка дозволяє зберегти у готовому продукті всі активні компоненти.

 

На шляху до системного захисту та стимулювання природнього розвитку рослин, компанія Аріста планує найближчим часом реєстрацію та виведення на ринок України ще ряду сучасних препаратів на основі новітніх діючих речовин та стимуляторів росту й розвитку рослин на основі біо компонентів.

Аріста ЛайфСайенс Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!