Агрономія

«Агротрейд» здійснить 411 агровипробувань сортів та гібридів

«Агротрейд» здійснить 411 агровипробувань  сортів та гібридів

У 2024 році Група «Агротрейд» здійснить 411 агровипробувань. Йдеться про дослідження різних сортів та гібридів озимих ріпаку і пшениці, сої, соняшника, кукурудзи, технічних конопель та ярої пшениці, а також про випробування сучасних засобів захисту рослин.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

 «Ми вивчаємо нові сорти і гібриди культур, що вирощуємо, аби виявити найпродуктивніші і найтехнологічніші з них для поступової заміни наявних у нас. На ринку постійно з’являються нові пропозиції насіння, тому необхідно тримати руку на пульсі і добирати ті варіанти, що будуть найкращими у наших умовах. Для отримання точніших результатів у 2024 році ми збільшили кількість повторностей у випробуваннях», — розповідає заступник директора з насінництва агропромислового департаменту Групи «Агротрейд»  Анатолій Береза.

Цього сезону в компанії також акцентують увагу на виборі найоптимальнішого фунгіцидного набору для озимого ріпаку, соняшника та сої. Адже сівозміна компанії насичена цими культурами, а хвороби у них спільні.

Крім того, планується визначити найбільш економічно доцільні варіанти норм внесення азотних та сірковмісних мінеральних добрив.

Центри випробувань технологій Групи «Агротрейд» розташовані у Харківській, Сумській та Чернігівській областях. Зазвичай кожне випробування триває протягом декількох років, і лише після цього найкращі технології або сорти вводяться у промисловий посів. Наприклад, протягом минулого року у компанії добрали 7 нових засобів захисту рослин та 17 сортів і гібридів різних культур.

Нагадаємо, в «Агротрейд» назвали найурожайніші культури 2023 року.