Агрономія

«Агротрейд» відсіявся до дощів

«Агротрейд» відсіявся до дощів

Група «Агротрейд» завершила посівну кампанію, яка розпочалася в квітні. Основні роботи виконано до початку дощів, що дає надію на закладення доброго врожаю.

Про це повідомили у компанії.

23 тис. га засіяли кукурудзою, 16 тис. га – озимою пшеницею, трохи менші площі виділено під соняшник. Також компанія вирощує озимий ріпак та сою, ще 2,5 тис. га відведено під органічне виробництво.

За словами директора агропромислового департаменту групи «Агротрейд» Олександра Овсяника, дощі, що нарешті прийшли в Україну, поліпшать стан культур, хоча на озимі значно не вплинуть.

«Озимі добре вийшли із зими, утім, через приморозки, відсутність вологи та суховії ми потенційно можемо втратити третину врожаю, – зауважив він. – Але в компанії вирішили не пересівати через недоцільність витрат».

Холоди дещо пригнітили культури, та за вологість ґрунту тепер можна не перейматися. Наступним етапом для аграріїв стане оброблення посівів гербіцидним захистом.

У компанії вважають, що за сприятливих умов найурожайнішими цього року стануть кукурудза та соняшник. Для озимих вирішальним фактором стануть дощі в період наливання зерна.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!