Агрономія

Агрохолдинг «Мрія» знову вирощуватиме цукрові буряки

Агрохолдинг «Мрія» знову вирощуватиме цукрові буряки

Агрохолдинг «Мрія» приступив до посіву цукрових буряків. Під них виділять 3,5 тис. га в Тернопільської області, повідомила прес-служба компанії.

Як наголосив операційний директор «Мрії» Андрій Григоров, цукрові буряки вперше  сіють з моменту переходу компанії під управління кредиторів. Повернутися до вирощування цієї культури спонукав значний попит на сировину для виробництва цукру в західних областях України.

«Зокрема, на цей рік ми вже уклали угоду з ТОВ «Радехівський цукор» на закупівлю наших цукрових буряків. Нещодавня зміна власників цукрових заводів «Т-Цукор» зробила можливою співпрацю із сільгоспвиробниками сировини», – зазначив Андрій Григоров.

Він додав, що цю культуру вони планують і в подальшому залишити в структурі посівних площ. Чи будуть вони збільшуватися, стане відомо восени, після результатів збирання.

Нагадаємо, що після дефолту 2014 року компанія «Т-Цукор» – цукровий холдинг сім’ї Гут – не перейшла під контроль кредиторів «Мрії», оскільки юридично ця компанія ніколи не входила до складу агрохолдингу. У 2017 році ТОВ «Радехівський цукор», що входить до Pfeifer&Langen (Німеччина), придбав чотири заводи, які були в складі «Т-Цукор».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!