Агрономія

«Агрейн» виконує міжрядний обробіток і одночасно вносить добрива

«Агрейн» виконує міжрядний обробіток і одночасно вносить добрива

У господарствах Групи компаній «Агрейн» нині активно триває міжрядний обробіток просапних культур та їх підживлення. Це створює оптимальні умови додаткового захисту від бур’янів та аерації ґрунту.

Про це повідомили в пресслужбі компанії.

«Міжрядний обробіток ґрунту виконуємо на посівах кукурудзи та соняшнику, а на кукурудзі з одночасним внесенням рідких азотних добрив (КАС). Після пробігу рядками досягаємо відразу кількох результатів: по-перше, гарантовано прибираємо частину бур’янів у міжряддях. По-друге, підпушуємо та насичуємо киснем верхні шари ґрунту, даємо рослинам ковток свіжого повітря. По-третє, ніякого стресу для рослин, а як піде дощ, то він попрямує одразу у корінь. А ще можна відразу й підживити культури», – каже заступник головного агронома агрогрупи Тарас Корнієнко.

Міжрядний обробіток в агрогрупі проводять один раз за сезон, залежно від типу ґрунту, структури і стану поверхневого шару ґрунту, засміченості посівів. Здебільшого, глибина міжрядного обробітку становить не більше 4-7 см. Це ідеальна глибина для підрізання рослин бур’янів і захисту кореневої системи культурних рослин.

«По соняшнику й кукурудзі працюємо, починаючи з фази розвитку від 3 до 8 листків, адже сіємо різні за групою стиглості гібриди. Цього року міжрядний обробіток ще в процесі, гербіцидний обробіток страховими гербіцидами зменшили в цілому на 40-50%, а ґрунтові гербіциди вносимо на 100%», – додає Тарас Корнієнко.

Раніше повідомлялося, як ГК «Агрейн» здійснює диференційоване внесення добрив.