Агрономія
Головне:
Агрономія

Аграрії поділилися досвідом використання популярних ЗЗР

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Аграрії поділилися досвідом використання популярних ЗЗР

За підсумками 2019 року аграрії з різних областей – Хмельницької, Львівської, Рівненської, Вінницької, Одеської – завдяки застосуванню препаратів захисту рослин Корум, Стеллар Плюс, Адексар СЕ Плюс від BASF, збільшили власні врожаї порівняно з попереднім роком.

Досвідом застосування ЗЗР аграрії поділилися на зустрічі Клубу новаторів агробізнесу, повідомили у BASF.

Так, ТОВ «Подільський бройлер» (Хмельницька область) збільшив урожай соняшника з 34 до 37 ц/га, а АФ «Лугове» (Львівська область) – із 34 до 38 ц/га.

Також у частини господарств врожаї зернових, кукурудзи та сої зростали, не зважаючи на екстремальні погодні умови. Деякі поля Житомирської та Київської областей в останні дні травня й перші тижні червня рекордно затоплювало. Тоді як із 1 квітня до 1 вересня в Одеській області стояла посуха. Сумарна кількість опадів за цей період становила всього 38 мм.

«Сою ми посіяли ще до Великодня – трохи раніше, ніж торік. Через значні опади не змогли вчасно обробити посіви від бур’янів, тому гербіцид Корум якраз став у пригоді, – розповів агроном із захисту рослин «Подільського бройлера» Микола Тімош. – Лобода на момент оброблення вже мала три-чотири пари листків, осот був вищий за сою. Також на полі поширилися щириця, герань, різні види гірчаків і дводольних бур’янів».

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!