Агрономія

Аграрії матимуть дані про погоду і стан рослин на полі завдяки технологіям BASF та Arable Labs

Arable Labs та xarvio Digital Farming Solutions компанії BASF домовилися про інтеграцію технологій у польових умовах у моделі й рекомендації xarvio.

Таке поєднання унікального набору даних Arable та xarvio Field Manager дозволить оптимізувати вирощування сільськогосподарських культур, повідомили у BASF.

Цифрова платформа BASF базується на основі багаторічного досвіду в галузі виробництва та захисту рослин, а разом із гіперлокальними даними про посіви й погоду від Arable дозволить аграріям ухвалювати точніші рішення на місцях.

Компанія Arable запропонувала новаторський метод, який точно вимірює опади за допомогою звуку. Пристрій Mark використовує акустичний диздрометр. Завдяки цьому технічне обслуговування приладу стало простішим, як порівняти з традиційним. Пристрій захищений міцним корпусом з використанням нанотехнологій. Mark підтримує підключення до бездротового інтернету, LTE-M.

У пристрої поєднуються функції моніторингу погоди та здоров’я рослин, а також понад 40 додаткових вимірювань на місцях. Усе для того, щоб створити унікальне рішення для аграріїв, яке буде інтегроване в xarvio Field Manager.

«У кінцевому рахунку наші клієнти потребують інтегрованих технологій, якими легко користуватися разом. Саме це й дає партнерство xarvio і Arable», – підкреслив виконавчий директор Arable Джим Етінгтон.

Співпраця ґрунтується на успішному пілотному проекті, здійсненому в 2018-2019 роках на сотнях локацій в різних країнах.

«Протягом останніх двох років ми ретельно тестували Mark і переконані: завдяки цьому інтегрованому рішенню ми підтримаємо наших клієнтів, щоб вони ставали ще більш прибутковими та стійкими», – заявив керівник відділу технологій Digital Farming компанії BASF Джеф Спенсер.

Mark доступний в онлайн-режимі та буде інтегрований у xarvio Field Manager до посівної 2020 року. Географічно розробка базується на вихідних даних, отриманих за допомогою LTE-M у Франції, Німеччині, Великій Британії, Польщі й Україні.

Нагадаємо, платформи BASF – xarvio Field Manager та хarvio Scouting стали доступні українським аграріям у 2018 році.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!