Агрономія

Аграрії Львівщини отримають пільгові кредити на вирощування гречки

Аграрії Львівщини отримають пільгові кредити на вирощування гречки

Для стимулювання аграріїв Львівської області до вирощування гречки передбачено надання пільгових кредитів в розмірі до 100 тис. грн. Це відображено у Комплексній програмі підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки, повідомила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Вона зазначила, що зараз Львівське регіональне відділення ПАТ «Аграрний фонд» проводить консультації із сільськогосподарськими виробниками області щодо умов та укладання відповідних контрактів.

За повідомленням департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, в області вже засіяли 4,4 тис. га гречки основного посіву, що становить 120% від плану.

Нагадаємо, цьогоріч для забезпечення розширення посівів гречки на державному рівні у Мінагрополітики вжили додаткових заходів. Зокрема, ПАТ «Аграрний фонд» отримало доручення  продовжити укладання відповідних контрактів щодо закупівлі гречки врожаю 2016 року. Аграріям виплачуватимуть аванс у розмірі 65% від суми контракту з базової ціни 15 тис. грн за тонну зерна гречки.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!