Агрономія

A.G.R. Group почали збирання сої: перші результати

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

В агрохолдингу A.G.R. Group розпочали збирання сої. Першим стартував Гребінківський кластер, де станом на 10 вересня було обмолочено 60 га посівів.

Про це повідомили в компанії.

Як зазначається, решта кластерів агрохолдингу (Бровари, Чернігів, Лохвиця) зазвичай починають збір врожаю на кілька днів пізніше. Фахівці холдингу постійно перевіряють стан посівів і в міру готовності приступають до збору врожаю.

«В А.G.R. Group серйозну увагу приділяється агротехнічним вимогам до збирання сої. Рослини зрізаємо на висоті 4-6 см. Робоча швидкість комбайна при збиранні сої повинна бути 5-8 км/год. Збирання сої проводимо в фазі повної стиглості насіння при вологості 14-16% і нижче. Якість роботи комбайна оцінюємо за чотирма основними показниками: втрата зерна, пошкодження зерна, ступінь очищення і висота зрізу», – зазначив Сергій Хаблак, начальник відділу впровадження та моніторингу технологій в рослинництві.

До збирання кукурудзи в A.G.R. Group планують приступити з 1 жовтня. Разом з тим, наразі проводиться аналіз посівів: щойно культура буде готова – можна буде приступати до збору врожаю раніше. Наприклад, у Броварському кластері планується проведення одночасного збору сої та кукурудзи.

Нагадаємо, у липні цього року A.G.R. Group відкрив першу чергу елеватора на Сумщині.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями