Агромаркет

ЗСУ отримали від ТОВ «Агровіт» дрони-камікадзе та телевізор для пульта управління

ЗСУ отримали від ТОВ «Агровіт» дрони-камікадзе та телевізор для пульта управління

Маскувальні сітки, окопні свічки, інструменти, тепловізори, автівки, продукти харчування – це неповний список того, чим забезпечувала ГК «Агрейн» спільно з БФ «Агрейн» і особисто працівниками підприємств захисників України.

Про це повідомляє пресслужба ГК «Агрейн».

«Війна триває, і вона не тільки десь там, вона тут і зараз. І поки наші військові роблять усе, аби вибити ворога з нашої землі, найменше, що ми можемо зробити, – об’єднатися і допомогти їм. Оперативно реагуємо на кожне звернення і забезпечуємо їх усім необхідним, адже за кожним зверненням – стоїть людське життя», – повідомляють у пресслужбі агрогрупи.

Так, цього разу українські захисники отримали від ТОВ «Агровіт» (Черкаський кластер) два дрони-камікадзе, тактичні рукавички та телевізор для пульта управління. Неодноразово підтримку військовим надає директор підприємства Віктор Слободян, забезпечуючи військовослужбовців усім необхідним.

«Чергову допомогу військового підрозділу зібрано працівниками підприємства для виконання бойових завдань із захисту України. Завдяки ЗСУ ми маємо змогу працювати та вирощувати врожай. Внести свій вклад у наближення перемоги та подбати про комфорт і безпеку для наших захисників – завдання кожного українця. Тому кожен донат – це не просто допомога, а вклад у нашу безпеку і мирне життя», – говорить Віктор Слободян.

Нагадаємо, БФ «Агрейн» і ТОВ «Агрікор Холдинг» передали ЗСУ автомобіль для виконання бойових завдань. Також ми писали, що «Агрейн» продовжує забезпечувати підрозділи ЗСУ автотранспортом та обладнанням.