Агромаркет

Зернові у напрямку портів відвантажують безперебійно

Зернові у напрямку портів відвантажують безперебійно

Логістика аграрних вантажів, зокрема, експортних партій у напрямку портів, відбувається в штатному режимі.

Про це повідомили учасники штабу з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві, інформує прес-служба Мінагрополітики.

Керівництво «Укрзалізниці» та Адміністрації морських портів України заявили, що не бачать причин для порушення ритмічності відвантажень, яка була досягнута, зокрема, і завдяки міжвідомчій співпраці в рамках штабу, а також  ризиків для зменшення обсягів перевезень сільгоспвантажів в умовах введення воєнного стану (ВС) і ситуації в Приазов’ї.

Так, за словами в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євгена Кравцова, поточні плани з перевезень з урахуванням режиму ВС сформовані таким чином, щоб мінімізувати вплив на завдання щодо експорту зернової групи й аграрної продукції.

«Укрзалізниця» ставить собі за завдання не змінювати якість та умови перевезень. У разі зміни загальнонаціональної ситуації та ухвалення відповідних рішень найвищими державними органами необхідні заходи оперативно обговорюватимуться на засіданні штабу з усіма учасниками ринку», – підкреслив він.

Нагадаємо, з початку 2018/19 маркетингового року станом на 26 листопада Україна вже експортувала 17,4 млн тонн зернових, зернобобових і борошна.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!