Агромаркет

Збільшення витрат на охорону прав інтелектуальної власності послабить інноваційну діяльність малого бізнесу

Такого висновку дійшли члени Комітету підприємців АПК при Торгово-промисловій палаті України під час розгляду пропозицій до постанови Кабунету Міністрів України №466.

Відповідна постанова суттєво збільшує розмір зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності (промислової власності), з метою економічного збалансування державної системи правової охорони інтелектуальної власності та посилення її впливу на інтенсифікацію науково-технічного та економічного розвитку держави, ідеться в повідомленні ТПП.

На думку членів комітету, це призведе до зниження інноваційної діяльності та погіршення конкурентоспроможності українського малого та мікробізнесу, у тому числі виробників сільськогосподарської та харчової продукції, оскільки Уряд збільшує відповідні збори без урахування майбутнього фінансового навантаження на малий і мікробізнес.

Члени комітету переконані: наразі існує внутрішній потенціал, який дає змогу збільшити надходження та досягнути цілей вказаної постанови без підвищення відповідних зборів.

У зв’язку з цим комітет підприємців АПК при ТПП України звернувся до Кабміну з проханням відтермінувати введення в дію постанови для обговорення її з представниками вітчизняного бізнесу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!