Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Заявок на держпідтримку за утримання корів отримано менше, ніж очікувалося

За оперативними даними з областей, на 30 вересня подано 285 заявок від сільгоспвиробників на отримання державної підтримки на голову ВРХ молочного напряму продуктивності на суму 44,8 тис. грн за 8968 корів.

Про це повідомили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Крім того, майже 9 тис. заявок подано на отримання дотації на бджолосім’ю – на суму 96 млн грн.

«Проміжні результати по бджолосім’ям показують, що будуть вибрані майже всі заплановані на цей напрям кошти, – зазначив заступник міністра економіки Тарас Висоцький. – Водночас очікувані результати по ВРХ нижчі, ніж передбачалося. Фіналізовані результати за цими напрямами ми отримаємо через кілька тижнів за результатами оброблення всіх документів та формування реєстру отримувачів дотацій».

Щодо інших програм державної, час на подання документів ще триває, підкреслив Тарас Висоцький. Терміни за деякими напрямами були подовжені.


Так, термін подання документів від сільгоспвиробників і фермерів до Мінекономіки за зазначеними напрямами – 1 жовтня, після чого міністерство сформує реєстри отримувачів дотацій і затвердить розподіл бюджетних коштів.

Довідка

За програмою Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції у 2020 році передбачено 1 млрд грн, за програмою Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств – 380 млн грн.Бюджетна дотація за утримання корів передбачає 5 тис. грн на голову ВРХ. Дотація за наявні бджолосім’ї – 200 грн за бджолосім’ю.

Журнали