Агромаркет

Завдяки чому зростатиме попит на сир на Близькому Сході

Завдяки чому зростатиме попит на сир на Близькому Сході

 

На шостому CLAL Dairy Forum менеджер зі стратегічного маркетингу компанії DuPont Nutrition & Health Сігне Каус, розповів про чинники, що вплинуть на зростання попиту на сир на Близькому Сході, — повідомляє The DairyNews.

Насамперед на збільшення споживчих витрат вплине швидке зростання середнього класу та збільшення молодого населення на Близькому Сході та в Північній Африці.

У найближчому майбутньому Близький Схід стимулюватиме попит на сир, переходячи від домашнього сиру до обробленого та запакованого. До того ж 2015 року у країнах Близького Сходу в роздрібній торгівлі було реалізовано 116,6 млн тонн сиру в Саудівській Аравії, 314,4 млн тонн в Туреччині та 528,7 млн тонн у Єгипті.

Ще одним чинником, що впливає на збільшення попиту на сир на Близькому Сході та в Туреччині, є поширення ресторанів швидкого харчування. У Туреччині з 2003-го по 2013 рік кількість продажів піци зросла на 16% і в найближчі кілька років зростатиме. В Саудівській Аравії фаст-фуд також динамічно розвиватися, за прогнозами експертів за чотири роки (2016–2020) вартість харчування зросте на 5%.

За матеріалами The DairyNews

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!