Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Затримка збору цукрових буряків на 2-3 тижні не позначиться на об’ємах урожаю

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

За даними НАЦУ «Укрцукор», наразі в Україні працює 9 цукрових заводів, які вже виготовили майже 33 тис. тонн цукру. Через несприятливі погодні умови в регіонах виробничий сезон переробки цукрових буряків урожаю поточного року розпочався 5 вересня.

Про це повідомили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Як зазначається, затримка збору цукрових буряків на 2-3 тижні через погодні умови є реальністю цього аномального року, але не позначиться на об’ємах урожаю. Цього року планують запрацювати 33 цукрових заводи, що на 2 більше, ніж минулого року.

Крім того, прогнозоване виробництво цукру в 1,2 млн тонн повністю забезпечує потребу внутрішнього ринку за рахунок власного виробництва.

«За інформацією Держстату, у 2020 році площі посіву цукрових буряків становили 218,9 тис. га – на рівні минулого року. Перехідні залишки на початок 2020/21 МР складають 60-70 тис. тонн на промислових підприємствах та 40-50 тис тонн на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі», – йдеться в повідомленні.

У відомстві також повідомили, що з урахуванням прогнозованого виробництва цукру в 1,2 млн тонн та перехідних залишків – внутрішній ринок України буде забезпечений цукром у повному обсязі.

Нагадаємо, ціни на цукор різко зросли. Як повідомлялося раніше, в ЄС прогнозують істотне скорочення виробництва цукру. Крім того, експорт українського цукру за вісім місяців скоротився більш ніж на 60%.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ