Агромаркет

З України не допустили незаконного експорту соняшникової олії на суму понад 62 млн грн.

З України не допустили незаконного експорту соняшникової олії на суму понад 62 млн грн.

Податкова міліція Головного управління Державної фіскальної служби (ДФС) у Києві спільно із департаментом організації викриття митних правопорушень ДФС України та працівниками Одеської митниці ліквідували канал незаконного вивезення сільгосппродукції за межі України та вилучили соняшникової олії на суму більше 62 млн грн.

Про це повідомила прес служба ДФС.

У рамках проведення операції «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України встановлено, що посадові особи групи компаній експортували великі партії сільгосппродукції.

При цьому податкова звітність до органів фіскальної служби не подавалася, податкові накладні про придбання і продаж даного товару не реєструвалися, що свідчить про незаконне походження як товару, так і грошових коштів на його придбання, а також про приховування об’єктів оподаткування.

Наголошується, що через такі дії бюджет не отримав понад 51 млн грн. податків.

Окрім того, встановлено, що одна з брокерських компаній від імені підприємства, яке входить до зазначеної групи компаній, подала до Одеської митниці ДФС для митного оформлення в режимі «експорт» декларацію щодо відправки за межі митної території України 3 тис. тонн олії соняшникової сирої нерафінованої першого ґатунку з насіння соняшника врожаю 2016 року на загальну суму понад 62,3 млн грн.

На підставі ухвали суду на території морпорту «Южний» Одеської митниці ДФС цей вантаж затримано, визнано речовим доказом та заарештовано. Наразі вирішується питання про передання продукції на відповідальне зберігання.

Тривають слідчі дії.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!