Агромаркет

З України не дали нелегально вивезти понад 1,6 тис. тонн соняшникової олії

Поділитись:
З України не дали нелегально вивезти понад 1,6 тис. тонн соняшникової олії

Канал незаконного вивезення з країни соняшникової олії ліквідували Податкова міліція ГУ ДФС у Києві спільно з Департаментом боротьби з митними правопорушеннями ДФС України та Одеської митниці ДФС

Про це повідомила прес-служба ДФС.
 
У рамках операції «Рубіж-2017» встановлено брокерські компанії, які готували від імені фіктивних компаній пакети документів на експорт сільгосппродукції. Товар на території України купували за готівку без відображення у бухгалтерському та податковому обліку.

При цьому реквізити одного фіктивного підприємства використовувалися не більше одного-двох місяців, податкова звітність не подавалася або подавалася з нульовими показниками, а валютні кошти від компаній-нерезидентів на рахунки цих фірм не перераховувалися. Таким чином, валютна виручка залишалася за межами України.

Під час розслідування кримінального провадження встановлено, що від імені одного з фіктивних підприємств на Одеську митницю було подано декларації про відправку соняшникової олії на адресу двох компаній-нерезидентів. Як показав допит засновника і директора цієї фірми, він не має до її діяльності і реєстрації ніякого стосунку.

За результатами вжитих заходів понад 1,6 тис. тонн соняшникової олії вартістю 32,8 млн грн., вже завантажену на судно, було затримано і вилучено. Окрім того, анульовано документи на експорт ще більше, ніж 1 тис. тонн зазначеної продукції вартістю 21 млн грн.

Тривають слідчі дії.

AgroTimes
 

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями