Агромаркет

З Corteva Agriscience йде комерційний директор

З  9 серпня 2021 року Віталій Коверник залишає посаду комерційного директора Corteva Agriscience з особистих причин.

Про це повідомляє сайт компанії.

«Ми високо цінуємо та дякуємо Віталію за його вагомий внесок в розвиток Corteva Agrisciencе, зокрема, успішне впровадження мультиканальної мультибрендової стратегії, яка дозволила компанії розширити присутність на українському ринку», – прокоментував Сергій Харін, керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі.

Віталій Коверник працював в команді Corteva Agriscience Україна з 1 червня 2020 року. Він очолював команди з продажів насіння та ЗЗР, а також відповідав за роботу з ключовими клієнтами та розвиток бізнесу. До цього часу Віталій обіймав посади напрямку продажів та маркетингу в компанії DuPont, яка є попередником Corteva Agriscience. У 2017-2018 роках очолював трансформаційний офіс сільськогосподарського підрозділу DowDuPont у Центральній та Східній Європі.

«Corteva – визнаний світовий лідер сільського господарства, що має сильну експертизу та одну з найпотужніших команд в Україні, і я пишаюся тим, що був її частиною. Моє рішення рухатися далі пов’язане з особистими обставинами, і я буду радий можливостям співпраці з Corteva Agriscience в нових напрямках», — підкреслив Віталій Коверник.

Нагадаємо, Corteva Agriscience разом із Credit Agricole розпочинає кредитування фермерів під 1%. Також авалюванням векселів під 1% можуть скористання клієнти Credit Agricole.